3,337
edits
Theryguy512 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 249: | Line 249: | ||
| TM47 || {{M|Steel Wing}} | | TM47 || {{M|Steel Wing}} | ||
|- | |- | ||
| TM51 || {{m|Roost}} | |||
|- | |||
| TM58 || {{m|Endure}} | |||
|- | |||
| TM59 || {{m|Dragon Pulse}} | |||
|- | |||
| TM65 || {{m|Shadow Claw}} | |||
|- | |||
| TM68 || {{m|Giga Impact | |||
|- | |||
| TM71 || {{m|Stone Edge | |||
|- | |||
| TM78 || {{m|Captivate}} | |||
|- | |||
| TM80 || {{m|Rock Slide}} | |||
|- | |||
| TM82 || {{m|Sleep Talk}} | |||
|- | |||
| TM83 || {{m|Natural Gift}} | |||
|- | |||
| TM87 || {{m|Swagger}} | |||
|- | |||
| TM90 || {{m|Substitute}} | |||
| HM01 || {{M|Cut}} | | HM01 || {{M|Cut}} | ||
|- | |- | ||
Line 254: | Line 277: | ||
|- | |- | ||
| HM04 || {{M|Strength}} | | HM04 || {{M|Strength}} | ||
|- | |||
| HM05 || {{m| Defog}} | |||
|- | |- | ||
| HM06 || {{M|Rock Smash}} | | HM06 || {{M|Rock Smash}} |
edits