14,896
edits
Force Fire (talk | contribs) (Undo revision 3202458 by KnightGalarie (talk)This is called being a smart alec) |
|||
Line 19: | Line 19: | ||
| {{MSP/RRH|073|Tentacruel}} | | {{MSP/RRH|073|Tentacruel}} | ||
| {{p|Tentacruel}} | | {{p|Tentacruel}} | ||
| {{MSP/RRH|098|Krabby}} | | {{MSP/RRH|098|Krabby}} | ||
| {{p|Krabby}} | | {{p|Krabby}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/RRH|099|Kingler}} | | {{MSP/RRH|099|Kingler}} | ||
| {{p|Kingler}} | | {{p|Kingler}} | ||
Line 34: | Line 32: | ||
| {{MSP/RRH|119 m|Seaking}} | | {{MSP/RRH|119 m|Seaking}} | ||
| {{p|Seaking}} | | {{p|Seaking}} | ||
| {{MSP/RRH|131|Lapras}} | | {{MSP/RRH|131|Lapras}} | ||
| {{p|Lapras}} | | {{p|Lapras}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/RRH|133|Eevee}} | | {{MSP/RRH|133|Eevee}} | ||
| {{p|Eevee}} | | {{p|Eevee}} | ||
| {{MSP/RRH|134|Vaporeon}} | |||
| {{p|Vaporeon}} | |||
| {{MSP/RRH|222|Corsola}} | | {{MSP/RRH|222|Corsola}} | ||
| {{p|Corsola}} | | {{p|Corsola}} |