965
edits
mNo edit summary |
m (→Acquisition: Section updated) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| [[Hammerlocke]] | | [[Hammerlocke]] | ||
| [[Battle Café]]<br>Dropped by [[Gigantamax|Gigantamax Factor]] {{p|Milcery}} ([[Wild Area News]] January 30 - February 16, 2020) | | [[Battle Café]]<br>Dropped by [[Gigantamax|Gigantamax Factor]] {{p|Milcery}} ([[Wild Area News]] January 30 - February 16, 2020) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{stamina color}}|The Isle of Armor|IoA}}''' | |||
| | |||
| [[Cram-o-matic]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits