6,081
edits
Force Fire (talk | contribs) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| Pimeä Clembot | | Pimeä Clembot | ||
| From ''pimeä'' (dark) and ''Clembot'' | | From ''pimeä'' (dark) and ''Clembot'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Mroczny Clembot | |||
| From ''mroczny'' (dark) and ''Clembot'' | |||
|} | |} | ||
edits