290
edits
N. Harmonik (talk | contribs) m (→List of sync pairs with expanded sync grids: Huh? Since when?) |
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Skyla]] & {{TP|Skyla|Swanna}} | | [[Skyla]] & {{TP|Skyla|Swanna}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Dawn]] & {{p|Turtwig}}/{{p|Grotle}}/{{p|Torterra}} | |||
| May 28, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Misty]] & {{p|Starmie}} | | [[Misty]] & {{p|Starmie}} | ||
Line 101: | Line 104: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Barry]] & {{p|Piplup}} | | [[Barry]] & {{p|Piplup}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Sygna Suit [[Grimsley]] & {{p|Sharpedo}} | |||
| June 11, 2020 | |||
|} | |} | ||
edits