3,856
edits
No edit summary |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Skarmory|Forbidden Forest Skarmory.png|Steel|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Skarmory|Forbidden Forest Skarmory.png|Steel|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Sunflora|disp=Sunflora (multiple)|Forbidden Forest Sunflora Weepinbell Gloom.png|Grass|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Sunflora|disp=Sunflora (multiple)|Forbidden Forest Sunflora Weepinbell Gloom.png|Grass|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Weepinbell|disp=Weepinbell (multiple)|Forbidden Forest Sunflora Weepinbell Gloom.png|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Weepinbell|disp=Weepinbell (multiple)|Forbidden Forest Sunflora Weepinbell Gloom.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Gloom|disp=Gloom (multiple)|Forbidden Forest Sunflora Weepinbell Gloom.png|Grass|Poison|link=no}} | |||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Oddish|disp=Oddish (multiple)|Forbidden Forest Oddish.png|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Oddish|disp=Oddish (multiple)|Forbidden Forest Oddish.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Sunkern|disp=Sunkern (multiple)|Forbidden Forest Sunkern Hoppip Skiploom.png|Grass|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Sunkern|disp=Sunkern (multiple)|Forbidden Forest Sunkern Hoppip Skiploom.png|Grass|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Hoppip|disp=Hoppip (multiple)|Forbidden Forest Sunkern Hoppip Skiploom.png|Grass|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Hoppip|disp=Hoppip (multiple)|Forbidden Forest Sunkern Hoppip Skiploom.png|Grass|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Skiploom|disp=Skiploom (multiple)|Forbidden Forest Sunkern Hoppip Skiploom.png|Grass|Flying|link=no}} | |||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Jumpluff|disp=Jumpluff (multiple)|Forbidden Forest Jumpluff.png|Grass|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Jumpluff|disp=Jumpluff (multiple)|Forbidden Forest Jumpluff.png|Grass|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Vileplume|disp=Vileplume (multiple)|Forbidden Forest Vileplume.png|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Vileplume|disp=Vileplume (multiple)|Forbidden Forest Vileplume.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Venusaur|Forbidden Forest Venusaur.png|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Venusaur|Forbidden Forest Venusaur.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
| | |||
|} | |} | ||
===Caught Pokémon=== | |||
{| style="margin:auto; width: 50%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|May|Bulbasaur|Forbidden Forest Bulbasaur.png|disp=May's Bulbasaur|Grass|Poison|link=May's Bulbasaur}} ♀ | |||
| | |||
|} | |||
{{-}} | {{-}} | ||
{{Hoennanime}}<br> | {{Hoennanime}}<br> |
edits