1,167
edits
m (→History) |
Yuuki Asuna (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|Moos | |Moos | ||
|From ''Moos'' (slang term for cash; moss) | |From ''Moos'' (slang term for cash; moss) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Mainland China}}) | |||
| 洋 ''Yáng'' | |||
| | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits