64
edits
(→By [[Level|leveling up]]: happend to me) |
|||
Line 226: | Line 226: | ||
|- | |- | ||
| 41 || || || '''{{M|Fire Spin}}''' || {{M|Grudge}} | | 41 || || || '''{{M|Fire Spin}}''' || {{M|Grudge}} | ||
|- | |||
| 42 || '''{{M|Fire Spin}}''' || || | |||
|- | |- | ||
| 44 || || || || {{M|Extrasensory}} | | 44 || || || || {{M|Extrasensory}} | ||
|- | |- | ||
| 47 || || || || '''{{M|Fire Blast}}''' | | 47 || || || || '''{{M|Fire Blast}}''' | ||
|} | |} | ||
edits