117
edits
mNo edit summary |
m (→List of gigantic Pokémon: These 'mons were only Gigantic in DX) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|{{MSP|130|Gyarados}} | |{{MSP|130|Gyarados}} | ||
|{{p|Gyarados}} | |{{p|Gyarados}} | ||
|- | |||
|144 | |||
|{{MSP|144|Articuno}} | |||
|{{p|Articuno}}{{sup/md|DX}} | |||
|- | |||
|145 | |||
|{{MSP|145|Zapdos}} | |||
|{{p|Zapdos}}{{sup/md|DX}} | |||
|- | |||
|146 | |||
|{{MSP|146|Moltres}} | |||
|{{p|Moltres}}{{sup/md|DX}} | |||
|- | |- | ||
|208 | |208 |
edits