290
edits
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 660: | Line 660: | ||
! style="background-color:#{{gold color light}}" | Required level | ! style="background-color:#{{gold color light}}" | Required level | ||
! style="background-color:#{{gold color light}}; {{roundytr|5px}}" | Evolution material | ! style="background-color:#{{gold color light}}; {{roundytr|5px}}" | Evolution material | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Ramos | |||
| [[File:MastersIcon070.png|40px]] | |||
| Weepinbell's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Blaine | |||
| [[File:MastersIcon077.png|40px]] | |||
| Ponyta's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Pryce | | Pryce | ||
| [[File:MastersIcon086.png|40px]] | | [[File:MastersIcon086.png|40px]] | ||
| Seel's Evolution | | Seel's Evolution | ||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Lt. Surge | |||
| [[File:MastersIcon100.png|40px]] | |||
| Voltorb's Evolution | |||
| 30 | | 30 | ||
| 5 Evolution Shards | | 5 Evolution Shards | ||
Line 676: | Line 694: | ||
| [[File:MastersIcon153.png|40px]] | | [[File:MastersIcon153.png|40px]] | ||
| Bayleef's Evolution | | Bayleef's Evolution | ||
| 45 | |||
| 3 Evolution Crystals | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Ethan | |||
| [[File:MastersIcon155.png|40px]] | |||
| Cyndaquil's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| style="{{roundybl|5px}}" | Ethan | |||
| [[File:MastersIcon156.png|40px]] | |||
| Quilava's Evolution | |||
| 45 | | 45 | ||
| 3 Evolution Crystals | | 3 Evolution Crystals | ||
Line 706: | Line 736: | ||
| [[File:MastersIcon283.png|40px]] | | [[File:MastersIcon283.png|40px]] | ||
| Surskit's Evolution | | Surskit's Evolution | ||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Brawly | |||
| [[File:MastersIcon296.png|40px]] | |||
| Makuhita's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Roxanne | |||
| [[File:MastersIcon299.png|40px]] | |||
| Nosepass's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Maylene | |||
| [[File:MastersIcon307.png|40px]] | |||
| Meditite's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Phoebe | |||
| [[File:MastersIcon356.png|40px]] | |||
| Dusclops's Evolution | |||
| 30 | | 30 | ||
| 5 Evolution Shards | | 5 Evolution Shards | ||
Line 720: | Line 774: | ||
| 45 | | 45 | ||
| 3 Evolution Crystals | | 3 Evolution Crystals | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Roark | |||
| [[File:MastersIcon408.png|40px]] | |||
| Cranidos's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Rosa | | Rosa | ||
Line 745: | Line 805: | ||
| 3 Evolution Crystals | | 3 Evolution Crystals | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | Hilbert | ||
| [[File: | | [[File:MastersIcon501.png|40px]] | ||
| | | Oshawott's Evolution | ||
| 30 | | 30 | ||
| 5 Evolution Shards | | 5 Evolution Shards | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | Hilbert | ||
| [[File: | | [[File:MastersIcon502.png|40px]] | ||
| | | Dewott's Evolution | ||
| 45 | | 45 | ||
| style="{{roundybr|5px}}" | | | 3 Evolution Crystals | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Clay | |||
| [[File:MastersIcon536.png|40px]] | |||
| Palpitoad's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Roxie | |||
| [[File:MastersIcon544.png|40px]] | |||
| Whirlipede's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Calem | |||
| [[File:MastersIcon677.png|40px]] | |||
| Espurr's Evolution | |||
| 30 | |||
| 5 Evolution Shards | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Grant | |||
| [[File:MastersIcon698.png|40px]] | |||
| Amaura's Evolution | |||
| 30 | |||
| style="{{roundybr|5px}}" | 5 Evolution Shards | |||
|} | |} | ||
edits