283
edits
m (Bot: Modifying zh:能量卡(集换式卡片) to zh:能量卡(集换式卡牌)) |
(→List: add Aurora Energy) |
||
Line 305: | Line 305: | ||
| align="center" | {{e|Colorless}} | | align="center" | {{e|Colorless}} | ||
| {{TCG|Cosmic Eclipse}} | | {{TCG|Cosmic Eclipse}} | ||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Aurora Energy (Sword & Shield 186)|Aurora Energy]] | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} | |||
| {{TCG|Sword & Shield}} | |||
|} | |} | ||
edits