52,563
edits
Line 449: | Line 449: | ||
| — | | — | ||
| [https://www.dropbox.com/s/fhm0fnl11zovg6b/PSMD%20Text.zip?dl=1 All] | | [https://www.dropbox.com/s/fhm0fnl11zovg6b/PSMD%20Text.zip?dl=1 All] | ||
| — | |||
| — | |||
|- style="background: #ddf" | |||
! {{color2|000|Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX|MD: {{color|{{MD Red color}}|RT DX}}}} | |||
| [https://www.dropbox.com/s/se02ems6fi5kznw/PMD%20RT%20DX%20Demo%20Text.zip?dl=1 Demo] | |||
| [https://www.dropbox.com/s/se02ems6fi5kznw/PMD%20RT%20DX%20Demo%20Text.zip?dl=1 Demo] | |||
| [https://www.dropbox.com/s/se02ems6fi5kznw/PMD%20RT%20DX%20Demo%20Text.zip?dl=1 Demo] | |||
| [https://www.dropbox.com/s/se02ems6fi5kznw/PMD%20RT%20DX%20Demo%20Text.zip?dl=1 Demo] | |||
| [https://www.dropbox.com/s/se02ems6fi5kznw/PMD%20RT%20DX%20Demo%20Text.zip?dl=1 Demo] | |||
| — | |||
| [https://www.dropbox.com/s/se02ems6fi5kznw/PMD%20RT%20DX%20Demo%20Text.zip?dl=1 Demo] | |||
| — | | — | ||
| — | | — | ||
Line 568: | Line 579: | ||
|- style="background: #ddf" | |- style="background: #ddf" | ||
! {{color2|000|Pokémon Masters|Masters}} | ! {{color2|000|Pokémon Masters|Masters}} | ||
| colspan="7" | [https://www.dropbox.com/s/cjinxujsgxq08k3/Masters%202019-07-26.zip?dl=1 0.0.1], [https://www.dropbox.com/s/4qfa56rbvyzzwal/Masters%202019-09-26.zip?dl=1 1.2.0], [https://www.dropbox.com/s/fbo2kqwcaaqn3e3/Masters%202019-10-28%201.3.0.zip?dl=1 1.3.0], [https://www.dropbox.com/s/km22oa3z4aps32y/Masters%202019-11-26%201.4.0.zip?dl=0 1. | | colspan="7" | [https://www.dropbox.com/s/cjinxujsgxq08k3/Masters%202019-07-26.zip?dl=1 0.0.1], [https://www.dropbox.com/s/4qfa56rbvyzzwal/Masters%202019-09-26.zip?dl=1 1.2.0], [https://www.dropbox.com/s/fbo2kqwcaaqn3e3/Masters%202019-10-28%201.3.0.zip?dl=1 1.3.0], [https://www.dropbox.com/s/km22oa3z4aps32y/Masters%202019-11-26%201.4.0.zip?dl=1 1.4.0], [https://www.dropbox.com/s/1zv645es9xllfdp/Masters%202019-12-23%201.5.0.zip?dl=1 1.5.0] | ||
| — | | — | ||
| style="font-size:75%; line-height:100%" | [https://www.dropbox.com/s/cjinxujsgxq08k3/Masters%202019-07-26.zip?dl=1 0.0.1], [https://www.dropbox.com/s/4qfa56rbvyzzwal/Masters%202019-09-26.zip?dl=1 1.2.0], | | style="font-size:75%; line-height:100%" | [https://www.dropbox.com/s/cjinxujsgxq08k3/Masters%202019-07-26.zip?dl=1 0.0.1], [https://www.dropbox.com/s/4qfa56rbvyzzwal/Masters%202019-09-26.zip?dl=1 1.2.0], [https://www.dropbox.com/s/fbo2kqwcaaqn3e3/Masters%202019-10-28%201.3.0.zip?dl=1 1.3.0],<br>[https://www.dropbox.com/s/km22oa3z4aps32y/Masters%202019-11-26%201.4.0.zip?dl=0 1.4.0], [https://www.dropbox.com/s/1zv645es9xllfdp/Masters%202019-12-23%201.5.0.zip?dl=1 1.5.0] | ||
|- | |- | ||
! colspan="10" style="background: #ccf; {{roundybottom|5px}}" | | ! colspan="10" style="background: #ccf; {{roundybottom|5px}}" | |