255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 193: | Line 193: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:001.png]]<br>[[Bulbasaur (Pokémon)|Bulbasaur]] | |||
| align=center | [[Image:172.png]]<br>[[Pichu (Pokémon)|Pichu]] | | align=center | [[Image:172.png]]<br>[[Pichu (Pokémon)|Pichu]] | ||
| align=center | [[Image:174.png]]<br>[[Igglybuff (Pokémon)|Igglybuff]] | |||
| align=center | [[Image:175.png]]<br>[[Togepi (Pokémon)|Togepi]] | | align=center | [[Image:175.png]]<br>[[Togepi (Pokémon)|Togepi]] | ||
| align=center | [[Image:239.png]]<br>[[Elekid (Pokémon)|Elekid]] | | align=center | [[Image:239.png]]<br>[[Elekid (Pokémon)|Elekid]] | ||
| align=center | [[Image:246.png]]<br>[[Larvitar (Pokémon)|Larvitar]] | | align=center | [[Image:246.png]]<br>[[Larvitar (Pokémon)|Larvitar]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:252.png]]<br>[[Treecko (Pokémon)|Treecko]] | | align=center | [[Image:252.png]]<br>[[Treecko (Pokémon)|Treecko]] | ||
| align=center | [[Image:361.png]]<br>[[Snorunt (Pokémon)|Snorunt]] | |||
| align=center | [[Image:387.png]]<br>[[Turtwig (Pokémon)|Turtwig]] | |||
| align=center | [[Image:390.png]]<br>[[Chimchar (Pokémon)|Chimchar]] | |||
| align=center | [[Image:393.png]]<br>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]] | | align=center | [[Image:393.png]]<br>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]] | ||
| align=center | [[Image:431.png]]<br>[[Glameow (Pokémon)|Glameow]] | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:438.png]]<br>[[Bonsly (Pokémon)|Bonsly]] | | align=center | [[Image:438.png]]<br>[[Bonsly (Pokémon)|Bonsly]] | ||
| align=center | [[Image:440.png]]<br>[[Happiny (Pokémon)|Happiny]] | | align=center | [[Image:440.png]]<br>[[Happiny (Pokémon)|Happiny]] | ||
| align=center | [[Image:479.png]]<br>[[Rotom (Pokémon)|Rotom]] | | align=center | [[Image:479.png]]<br>[[Rotom (Pokémon)|Rotom]] | ||
| align=center | [[Image:489.png]]<br>[[Phione (Pokémon)|Phione]] | | align=center | [[Image:489.png]]<br>[[Phione (Pokémon)|Phione]] | ||
| align=center | | |||
| align=center | | | align=center | | ||
|} | |} |
edits