3,069
edits
m (→Pearl) |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| width= | {| width=350px border="1" style="border: 1px solid #CCCC99; border-collapse: collapse; background: #FFFFCC; margin: auto;" cellspacing="1" cellpadding="2" | ||
|- | |- align=center | ||
| | | '''Welcome''' | ||
|- | |- align=center | ||
| | | {{MS|263}} [[User_Talk:Kenn1985|Talk Page]] {{MS|263}} | ||
|- | |- align=center | ||
| | | {{star}} [[User:Kenn1985/Shinies|Shinies]] {{star}} | ||
|- | |- align=center | ||
| | | {{MS|027}}[[User:Kenn1985/Sandbox|Sandbox]]{{MS|027}} | ||
|- align=center | |||
| {{MS|133}} [[User_Talk:Kenn1985/Eevee|Adopt an Eevee!]] {{MS|133}} | |||
|} | |} | ||
Line 119: | Line 121: | ||
| align=center | {{MS|330}} | | align=center | {{MS|330}} | ||
|} | |} | ||
==Trade== | ==Trade== |
edits