169
edits
Line 56: | Line 56: | ||
| {{gameabbrev7|SMUSUM}} | | {{gameabbrev7|SMUSUM}} | ||
| {{rt|8|Alola}} (held by [[in-game trade]] {{p|Arbok}}){{sup/7|USUM}} | | {{rt|8|Alola}} (held by [[in-game trade]] {{p|Arbok}}){{sup/7|USUM}} | ||
| {{a|Pickup}} | |||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | |||
| | |||
| {{a|Pickup}} | | {{a|Pickup}} | ||
|} | |} |
edits