55,887
edits
m (Protected "Template:Spr": Sprite link template. [edit=sysop:move=sysop]) |
mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| 2g | | 2g | ||
| {{pkmn|Gold | | {{pkmn|Gold}} | ||
|- align="center" | |||
| 2s | |||
| {{pkmn|Silver}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| 2c | | 2c |
edits