255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:260.png]]<br>[[Swampert (Pokémon)|Swampert]] | | align=center | [[Image:260.png]]<br>[[Swampert (Pokémon)|Swampert]] | ||
| align=center |[[Image:262.png]]<br>[[Mightyena (Pokémon)|Mightyena]] | | align=center | [[Image:262.png]]<br>[[Mightyena (Pokémon)|Mightyena]] | ||
| align=center |[[Image:277.png]]<br>[[Swellow (Pokémon)|Swellow]] | | align=center | [[Image:277.png]]<br>[[Swellow (Pokémon)|Swellow]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:282.png]]<br>[[Gardevoir (Pokémon)|Gardevoir]] | | align=center | [[Image:282.png]]<br>[[Gardevoir (Pokémon)|Gardevoir]] | ||
| align=center |[[Image:291.png]]<br>[[Ninjask (Pokémon)|Ninjask]] | | align=center | [[Image:291.png]]<br>[[Ninjask (Pokémon)|Ninjask]] | ||
| align=center |[[Image:312.png]]<br>[[Minun (Pokémon)|Minun]] | | align=center | [[Image:312.png]]<br>[[Minun (Pokémon)|Minun]] | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Line 21: | Line 21: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:003.png]]<br>[[Venusaur (Pokémon)|Venusaur]] | | align=center | [[Image:003.png]]<br>[[Venusaur (Pokémon)|Venusaur]] | ||
| align=center |[[Image:015.png]]<br>[[Beedrill (Pokémon)|Beedrill]] | | align=center | [[Image:015.png]]<br>[[Beedrill (Pokémon)|Beedrill]] | ||
| align=center |[[Image:018.png]]<br>[[Pidgeot (Pokémon)|Pidgeot]] | | align=center | [[Image:018.png]]<br>[[Pidgeot (Pokémon)|Pidgeot]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:028.png]]<br>[[Sandslash (Pokémon)|Sandslash]] | | align=center | [[Image:028.png]]<br>[[Sandslash (Pokémon)|Sandslash]] | ||
| align=center |[[Image:038.png]]<br>[[Ninetales (Pokémon)|Ninetales]] | | align=center | [[Image:038.png]]<br>[[Ninetales (Pokémon)|Ninetales]] | ||
| align=center |[[Image:062.png]]<br>[[Poliwrath (Pokémon)|Poliwrath]] | | align=center | [[Image:062.png]]<br>[[Poliwrath (Pokémon)|Poliwrath]] | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Line 34: | Line 34: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:395.png]]<br>[[Empoleon (Pokémon)|Empoleon]] | | align=center | [[Image:395.png]]<br>[[Empoleon (Pokémon)|Empoleon]] | ||
| align=center |[[Image:405.png]]<br>[[Luxray (Pokémon)|Luxray]] | | align=center | [[Image:405.png]]<br>[[Luxray (Pokémon)|Luxray]] | ||
| align=center |[[Image:426.png]]<br>[[Drifblim (Pokémon)|Drifblim]] | | align=center | [[Image:426.png]]<br>[[Drifblim (Pokémon)|Drifblim]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:429.png]]<br>[[Mismagius (Pokémon)|Mismagius]] | | align=center | [[Image:429.png]]<br>[[Mismagius (Pokémon)|Mismagius]] | ||
| align=center |[[Image:448.png]]<br>[[Lucario (Pokémon)|Lucario]] | | align=center | [[Image:448.png]]<br>[[Lucario (Pokémon)|Lucario]] | ||
| align=center |[[Image:452.png]]<br>[[Drapion (Pokémon)|Drapion]] | | align=center | [[Image:452.png]]<br>[[Drapion (Pokémon)|Drapion]] | ||
|} | |||
<br> | |||
<b>[[Pokémon Ruby and Sapphire Versions|Pokémon Sapphire]]</b><br> | |||
<br> | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:254.png]]<br>[[Sceptile (Pokémon)|Sceptile]] | |||
| align=center | [[Image:297.png]]<br>[[Hariyama (Pokémon)|Hariyama]] | |||
| align=center | [[Image:306.png]]<br>[[Aggron (Pokémon)|Aggron]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:321.png]]<br>[[Wailord (Pokémon)|Wailord]] | |||
| align=center | [[Image:330.png]]<br>[[Flygon (Pokémon)|Flygon]] | |||
| align=center | [[Image:362.png]]<br>[[Glalie (Pokémon)|Glalie]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Line 100: | Line 113: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:201A.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown A]] | | align=center | [[Image:201A.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown A]] | ||
| align=center |[[Image:201B.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown B]] | | align=center | [[Image:201B.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown B]] | ||
| align=center |[[Image:201C.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown C]] | | align=center | [[Image:201C.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown C]] | ||
| align=center |[[Image:201D.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown D]] | | align=center | [[Image:201D.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown D]] | ||
| align=center |[[Image:201E.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown E]] | | align=center | [[Image:201E.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown E]] | ||
| align=center |[[Image:201F.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown F]] | | align=center | [[Image:201F.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown F]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:201G.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown G]] | | align=center | [[Image:201G.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown G]] | ||
| align=center |[[Image:201H.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown H]] | | align=center | [[Image:201H.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown H]] | ||
| align=center |[[Image:201I.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown I]] | | align=center | [[Image:201I.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown I]] | ||
| align=center |[[Image:201J.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown J]] | | align=center | [[Image:201J.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown J]] | ||
| align=center |[[Image:201K.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown K]] | | align=center | [[Image:201K.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown K]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown L]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown L]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown M]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown M]] | ||
| align=center |[[Image:201N.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown N]] | | align=center | [[Image:201N.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown N]] | ||
| align=center |[[Image:201O.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown O]] | | align=center | [[Image:201O.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown O]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown P]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown P]] | ||
| align=center |[[Image:201Q.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown Q]] | | align=center | [[Image:201Q.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown Q]] | ||
| align=center |[[Image:201R.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown R]] | | align=center | [[Image:201R.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown R]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:201S.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown S]] | | align=center | [[Image:201S.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown S]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown T]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown T]] | ||
| align=center |[[Image:201U.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown U]] | | align=center | [[Image:201U.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown U]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown V]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown V]] | ||
| align=center |[[Image:201W.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown W]] | | align=center | [[Image:201W.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown W]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown X]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown X]] | ||
|- | |- | ||
| align=center |[[Image:201Y.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown Y]] | | align=center | [[Image:201Y.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown Y]] | ||
| align=center |[[Image:201Z.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown Z]] | | align=center | [[Image:201Z.png]]<br>[[Unown (Pokémon)|Unown Z]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown !]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown !]] | ||
| align=center |<br>[[Unown (Pokémon)|Unown ?]] | | align=center | <br>[[Unown (Pokémon)|Unown ?]] | ||
| align=center | --- | | align=center | --- | ||
| align=center | --- | | align=center | --- | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Line 177: | Line 190: | ||
| align=center | [[Image:383.png]]<br>[[Groudon (Pokémon)|Groudon]] | | align=center | [[Image:383.png]]<br>[[Groudon (Pokémon)|Groudon]] | ||
| align=center | [[Image:483.png]]<br>[[Dialga (Pokémon)|Dialga]] | | align=center | [[Image:483.png]]<br>[[Dialga (Pokémon)|Dialga]] | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | | align=center | | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits