42,647
edits
Force Fire (talk | contribs) m (Reverted edits by Doomdorm64 (talk) to last revision by Seabiscuit2020) |
|||
Line 84: | Line 84: | ||
|{{p|Raticate}} | |{{p|Raticate}} | ||
|- | |- | ||
|052 | | rowspan=2 | 052 | ||
|{{MSP|052|Meowth}} | |{{MSP|052|Meowth}} | ||
|{{p|Meowth}} | |{{p|Meowth}} | ||
|- | |||
|{{MSP|000<!--052G-->|Meowth}} | |||
|<small>[[Gigantamax]]</small><br>{{p|Meowth}} | |||
|- | |- | ||
|053 | |053 | ||
Line 115: | Line 118: | ||
|{{p|Ditto}} | |{{p|Ditto}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |133 | ||
|{{MSP|133|Eevee}} | |{{MSP|133|Eevee}} | ||
|{{p|Eevee}} | |{{p|Eevee}} | ||
Line 121: | Line 124: | ||
|{{MSP|133Pa|Eevee}} | |{{MSP|133Pa|Eevee}} | ||
|<small>[[Partner Pokémon (game)|Partner]]</small><br>{{p|Eevee}} | |<small>[[Partner Pokémon (game)|Partner]]</small><br>{{p|Eevee}} | ||
|- | |||
|{{MSP|000<!--133G-->|Eevee}} | |||
|<small>[[Gigantamax]]</small><br>{{p|Eevee}} | |||
|- | |- | ||
|137 | |137 |