918
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 222: | Line 222: | ||
|Canada | |Canada | ||
|date-sort-value="2019-10-17"|October 17, 2019<ref>[https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1184885581530025985 Pokémon GO Twitter]</ref> | |date-sort-value="2019-10-17"|October 17, 2019<ref>[https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1184885581530025985 Pokémon GO Twitter]</ref> | ||
|- | |||
|Belgium | |||
|date-sort-value="2019-10-24"|October 24, 2019<ref>[https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/dmjsl7/pokestop_submission_available_in_belgium/ : TheSilphRoad]</ref> | |||
|} | |} | ||
edits