119,753
edits
Line 38: | Line 38: | ||
{{ItemAvailability/head|items}} | {{ItemAvailability/head|items}} | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4| | | {{gameabbrev4|DP}} | ||
| | | | ||
| Held by {{wild|Elekid}} (50%{{sup/4|D}}/5%{{sup/4|P}} chance) | | Held by {{wild|Elekid}} (50%{{sup/4|D}}/5%{{sup/4|P}} chance) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev4|Pt}} | |||
| [[Valley Windworks]] | |||
| Held by {{wild|Electabuzz}} (5% chance) | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|HGSS}} | | {{gameabbrev4|HGSS}} |
edits