38,059
edits
(→Trivia) |
|||
Line 138: | Line 138: | ||
| style="{{roundy|20px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}"| [[File:Team Rocket trio and Pokémon XY 2.png|x250px]] | | style="{{roundy|20px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}"| [[File:Team Rocket trio and Pokémon XY 2.png|x250px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}"| [[File:Team Rocket trio and Pokémon XY.png|x250px]] | | style="{{roundy|20px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}"| [[File:Team Rocket trio and Pokémon XY.png|x250px]] | ||
|- | |- | ||
| Official artwork from the<br>{{color2|000|Diamond & Pearl series|''Diamond & Pearl'' series}} | | Official artwork from the<br>{{color2|000|Diamond & Pearl series|''Diamond & Pearl'' series}} | ||
| Team Rocket trio in the<br>{{color2|000|XY series|''XY'' series}} | | Team Rocket trio in the<br>{{color2|000|XY series|''XY'' series}} | ||
| Team Rocket trio in the<br>{{color2|000|XY series|''XY'' series}} | | Team Rocket trio in the<br>{{color2|000|XY series|''XY'' series}} | ||
|- | |||
| style="{{roundy|20px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}"| [[File:Team Rocket trio SM.png|x250px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}"| [[File:Wobbuffet SS.png|x250px]] | |||
|- | |||
| Official artwork from the<br>{{color2|000|Sun & Moon series|''Sun & Moon'' series}} | | Official artwork from the<br>{{color2|000|Sun & Moon series|''Sun & Moon'' series}} | ||
| Official artwork from the<br>{{color2|000|New series|New series}} | |||
|} | |} | ||
edits