855
edits
mNo edit summary |
m (→Agaricales) |
||
Line 302: | Line 302: | ||
{|width="100%" | {|width="100%" | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké||Exeggcute|Poké_Problem_extra_scene_SM008.png|grass|psychic|link=Exeggcute|size=200px}} | |||
| {{InactivePoké||Shroomish|Shroomish anime.png|grass|link=Shroomish|size=200px}} | | {{InactivePoké||Shroomish|Shroomish anime.png|grass|link=Shroomish|size=200px}} | ||
| {{InactivePoké||Breloom|Breloom anime.png|grass|fighting|link=Breloom|size=200px}} | | {{InactivePoké||Breloom|Breloom anime.png|grass|fighting|link=Breloom|size=200px}} | ||
| {{InactivePoké||Foongus|Foongus anime.png|grass|poison|link=Foongus|size=200px}} | | {{InactivePoké||Foongus|Foongus anime.png|grass|poison|link=Foongus|size=200px}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké||Amoonguss|James Amoonguss.png|grass|poison|link=Amoonguss|size=200px}} | | {{InactivePoké||Amoonguss|James Amoonguss.png|grass|poison|link=Amoonguss|size=200px}} | ||
| {{InactivePoké||Morelull|Morelull anime.png|grass|fairy|link=Morelull|size=200px}} | | {{InactivePoké||Morelull|Morelull anime.png|grass|fairy|link=Morelull|size=200px}} | ||
| {{InactivePoké||Shiinotic|Shiinotic anime.png|grass|fairy|link=Shiinotic|size=200px}} | | {{InactivePoké||Shiinotic|Shiinotic anime.png|grass|fairy|link=Shiinotic|size=200px}} |
edits