22,148
edits
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
Blazingfist (talk | contribs) |
||
Line 657: | Line 657: | ||
! style="{{roundytr|5px}}" | {{color|{{moon color dark}}|Result}} | ! style="{{roundytr|5px}}" | {{color|{{moon color dark}}|Result}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
! rowspan=" | ! rowspan="43" style="{{roundybl|5px}}" | [[SM129]] | ||
| {{Ash}} | | {{Ash}} | ||
| {{MS|025|Ash's Pikachu}} | | {{MS|025|Ash's Pikachu}} | ||
| | | Win | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Ilima]] | | [[Ilima]] | ||
| {{MSP|133|Eevee}} | | {{MSP|133|Eevee}} | ||
| | | Win | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Guzma]] | | [[Guzma]] | ||
| {{MSP|212|Scizor}} | | {{MSP|212|Scizor}} | ||
| | | Win | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Hau]] | |||
| {{MSP|026A|Raichu}} | |||
| Win | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Jessie]] | | [[Jessie]] | ||
Line 716: | Line 720: | ||
| [[Oluolu]] | | [[Oluolu]] | ||
| {{MSP|143|Snorlax}} | | {{MSP|143|Snorlax}} | ||
| TBD | | TBD | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
Line 787: | Line 787: | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| Unnamed | | Unnamed | ||
| {{MSP|507| | | {{MSP|507|Herdier}} | ||
| TBD | | TBD | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
Line 824: | Line 824: | ||
| Unnamed | | Unnamed | ||
| {{MSP|784|Kommo-o}} | | {{MSP|784|Kommo-o}} | ||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 109 others | |||
| [[File:000MS.png]] | |||
| style="{{roundybr|5px}}" | TBD | | style="{{roundybr|5px}}" | TBD | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |