10,040
edits
m (→Pokémon GO) |
|||
Line 583: | Line 583: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:GO050A s.png|60px|link=Diglett (Pokémon)]] [[File:GO051A s.png|60px|link=Dugtrio (Pokémon)]] | | [[File:GO050A s.png|60px|link=Diglett (Pokémon)]] [[File:GO051A s.png|60px|link=Dugtrio (Pokémon)]] | ||
| data-sort-value="2019-06-28" | June 28, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/en/post/birthday2019/ Pokémon GO 3rd Anniversary] | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 052, 053 | |||
| [[File:GO052A s.png|60px|link=Meowth (Pokémon)]] [[File:GO053A s.png|60px|link=Persian (Pokémon)]] | |||
| data-sort-value="2019-06-28" | June 28, 2019 | | data-sort-value="2019-06-28" | June 28, 2019 | ||
| [https://pokemongolive.com/en/post/birthday2019/ Pokémon GO 3rd Anniversary] | | [https://pokemongolive.com/en/post/birthday2019/ Pokémon GO 3rd Anniversary] | ||
Line 640: | Line 645: | ||
| Global Research Challenge 2018 reward | | Global Research Challenge 2018 reward | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:GO088A s.png|60px|link=Grimer (Pokémon)]] [[File: | | [[File:GO088A s.png|60px|link=Grimer (Pokémon)]] [[File:GO089A s.png|60px|link=Muk (Pokémon)]] | ||
| data-sort-value="2019-06-28" | June 28, 2019 | | data-sort-value="2019-06-28" | June 28, 2019 | ||
| [https://pokemongolive.com/en/post/birthday2019/ Pokémon GO 3rd Anniversary] | | [https://pokemongolive.com/en/post/birthday2019/ Pokémon GO 3rd Anniversary] |