6,081
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 376: | Line 376: | ||
| Pecha-bær | | Pecha-bær | ||
| From English name | | From English name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Polish | |||
|Pecha Jagoda | |||
|From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|rowspan="2" | Brazilian Portuguese | |rowspan="2" | Brazilian Portuguese |
edits