236
edits
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| Tạ Bá Nghị | | Tạ Bá Nghị | ||
| {{an|Professor Oak|Tiến sĩ Okido}} ([[BW001]]-[[BW108]]) | | {{an|Professor Oak|Tiến sĩ Okido}} ([[BW001]]-[[BW108]]) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| Huỳnh Thiện Trung | |||
| [[Cameron|Kotetsu]]<br>[[Zero]] | |||
|} | |} | ||
edits