864
edits
Line 156: | Line 156: | ||
| Рима-сіті ''Ryma-siti'' | | Рима-сіті ''Ryma-siti'' | ||
| From English name | | From English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| เมืองไรม์ ''City Ryme'' | |||
| Same as its Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Vietnamese | | Vietnamese |
edits