612
edits
No edit summary |
Edgreen293 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 369: | Line 369: | ||
| [[Mairin]] | | [[Mairin]] | ||
| ''[[SS029|Mega Evolution Special I]]'' | | ''[[SS029|Mega Evolution Special I]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[Mirror Ash]]'s {{p|Pikachu}} | |||
| [[Mirror Ash]] | |||
| ''[[XY037|The Cave of Mirrors!]]'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[Mirror Clemont]]'s {{p|Dedenne}} | | [[Mirror Clemont]]'s {{p|Dedenne}} |
edits