13,925
edits
(→Trivia) |
m (→In other languages: added Serbian from Detektiv Pikachu) |
||
Line 500: | Line 500: | ||
| Russian | | Russian | ||
| Синно ''Sinno'' | | Синно ''Sinno'' | ||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Serbian | |||
| Sinoh | |||
| From English name | | From English name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits