30,428
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 379: | Line 379: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | | [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | ||
| {{an|Professor Oak}} <small>([[EP001]]-[[AG133]])</small>, [[Koga]], [[Cedric Juniper]] | | {{an|Professor Oak}} <small>([[EP001]]-[[AG133]])</small>, [[Koga]], [[Cedric Juniper]] | ||
|- | |||
| [[Bobbi Hartley]] | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Lusamine]] | |||
|- | |- | ||
| [[Alex Haynes]] | | [[Alex Haynes]] | ||
Line 454: | Line 458: | ||
| Riley Joseph | | Riley Joseph | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Kimia]] | | [[Kimia]], [[Wicke]] | ||
|- | |- | ||
| Rory Max Kaplan | | Rory Max Kaplan |