936
edits
Reinhartmax (talk | contribs) No edit summary |
(→Names) |
||
Line 127: | Line 127: | ||
| Akari | | Akari | ||
| Transliteration of Japanese name | | Transliteration of Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Hindi | |||
| Sparkle | |||
| Named after its type. | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits