246
edits
Line 173: | Line 173: | ||
| {{MSP|009|Blastoise}} | | {{MSP|009|Blastoise}} | ||
| {{pcolor|Blastoise|{{kanto color dark}}}} | | {{pcolor|Blastoise|{{kanto color dark}}}} | ||
|- | |||
| style="background:#{{grass color}}" | {{tcolor|Grass|FFF}} | | style="background:#{{grass color}}" | {{tcolor|Grass|FFF}} | ||
{{typetable|Poison}} | {{typetable|Poison}} |
edits