169
edits
mNo edit summary |
(→Names) |
||
Line 62: | Line 62: | ||
| 리쿠 ''Riku'' | | 리쿠 ''Riku'' | ||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Portuguese Brazil | |||
| Ricardo | |||
| Similar to his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits