965
edits
m (Bot: Adding es:Baya Pumkin) |
m (→Names: Section updated) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| Pumkin Berry | | Pumkin Berry | ||
| From ''pumpkin'' | | From ''pumpkin'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| French | |||
| Baie Pumkin | |||
| From ''pumkin'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Pumkinbeere | |||
| From ''pumkin'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Baya Pumkin | |||
| From ''pumkin'' | |||
|} | |} | ||
edits