236
edits
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| {{an|Cilan|Dent}} | | {{an|Cilan|Dent}} | ||
| Nguyễn Anh Tuấn (TVM Corp, ACE Media), Quang Tuyên (Purpose Media) | | Nguyễn Anh Tuấn (TVM Corp, ACE Media), Quang Tuyên (Purpose Media) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| {{an|Dawn|Hikari}} | |||
| Ái Phương (TVM Corp), Kim Ngọc (Purpose Media) | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Professor Oak|Giáo sư Okido]] | | [[Professor Oak|Giáo sư Okido]] |
edits