572
edits
m (→Pokémon anime) |
|||
Line 142: | Line 142: | ||
|45 | |45 | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| ''[[ | | ''[[S19|Pokémon Serien: XYZ]]'' | ||
| Pokémon TV | | Pokémon TV | ||
| [[XY094|Fra A til Z!]]<br>May 12, 2016 | | [[XY094|Fra A til Z!]]<br>May 12, 2016 | ||
| [[XY094|Legenden om X, Y, og Z!]]<br>April 1, 2017 | |||
| 48 | |||
|- style="background: #fff" | |||
| ''[[S20|Pokémon Serien: Sol og Måne]]'' | |||
| Pokémon TV | |||
| [[XY094|Alola til nye eventyr!]]<br>August 26, 2017 | |||
| [[XY094|Når regioner kolliderer!]]<br>March 24, 2018 | |||
| 43 | |||
|- style="background: #fff" | |||
| ''[[S10|Pokémon-serien: Sol og Måne – Ultraeventyr]]'' | |||
| Pokémon TV | |||
| [[XY094|Et møde i drømme!]]<br>June 24, 2018 | |||
| Ongoing | | Ongoing | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
edits