318
edits
No edit summary |
Orion919303 (talk | contribs) (→Names: ita) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| Riley | | Riley | ||
| Similar to Japanese name | | Similar to Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Italian | |||
| Fabrizio | |||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits