52,563
edits
m (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| オリバー市長 ''Mayor Oliver'' | | オリバー市長 ''Mayor Oliver'' | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 歐里巴市長 ''Ōulǐbā-shìzhǎng'' | |||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) |