2,236
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! colspan="2" | [[Shogakukan]] | ! colspan="2" | [[Shogakukan]] | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:Pokémon Pocket Monsters Sun Moon volume 1.png|120px|Volume | | [[File:Pokémon Pocket Monsters Sun Moon volume 1.png|120px|Volume 1]] | ||
| {{vol|Pocket Monsters SunMoon|1}} | | {{vol|Pocket Monsters SunMoon|1}} | ||
| ISBN | | ISBN 9784091426369 | ||
| November 28, 2017 | | November 28, 2017 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:Pokémon Pocket Monsters Sun Moon volume 2.png|120px|Volume 2]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters SunMoon|2}} | |||
| ISBN 9784091428066 | |||
| September 28, 2018 | |||
|} | |} | ||
edits