editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
! style="background:#{{water color light}}" | Trap | ! style="background:#{{water color light}}" | Trap | ||
! style="background:#{{water color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ! style="background:#{{water color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:Emera-SwapTrapSMD.png]] | |||
| Emera-Swap Trap | |||
| B8F | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:HungerTrapSMD.png]] | | [[File:HungerTrapSMD.png]] | ||
| Hunger Trap | | Hunger Trap | ||
| B1F | | B1F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:PPLeechTrapSMD.png]] | |||
| PP Leech Trap | |||
| B1F, B9F, B12F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File: | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SpikyTrapSMD.png]] | ||
| style="background: #FFF"| | | style="background: #FFF"| Spiky Trap | ||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| | | style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B3F | ||
|} | |} | ||