5,807
edits
(→Cast) |
(→Official Group Matches: added Shadow Drop Cup) |
||
Line 212: | Line 212: | ||
| Team Battle | | Team Battle | ||
| Psydisaster | | Psydisaster | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| FSBC Shadow Drop Cup | |||
| September 7 - 9, 2018 | |||
| Basic Battle | |||
| Shadow Drop | |||
|- | |- | ||
| style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | | | style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | |