183
edits
No edit summary |
m (→Names) |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| From ''[[Pokémon Sun and Moon|Pokémon Moon]]'' | | From ''[[Pokémon Sun and Moon|Pokémon Moon]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| English | | English | ||
| Moon | | Moon | ||
| From ''Pokémon Moon'' | | From ''Pokémon Moon'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| French | |||
| Lune | |||
| From ''Pokémon Lune'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Mond | |||
| From ''Pokémon Mond'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Italian, Spanish | |||
| Luna | |||
| From ''Pokémon Luna'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits