5,807
edits
m (→Japanese sales) |
(→Official Group Matches: added Psydisaster Cup) |
||
Line 207: | Line 207: | ||
| Basic Battle | | Basic Battle | ||
| Deep Blue Monarch | | Deep Blue Monarch | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| FSBC Psydisaster Cup | |||
| August 12 - 19, 2018 | |||
| Team Battle | |||
| Psydisaster | |||
|- | |- | ||
| style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | | | style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | |