editlock-exempt
32,895
edits
No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
| Gust Trap | | Gust Trap | ||
| 5F | | 5F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:SlowTrapSMD.png]] | |||
| Slow Trap | |||
| 5F, 7F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File: | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SpinTrapSMD.png]] | ||
| style="background: #FFF"| | | style="background: #FFF"| Spin Trap | ||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| 5F | | style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| 2F, 5F | ||
|} | |} | ||