editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) mNo edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| Poison Trap | | Poison Trap | ||
| B6F | | B6F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:SealTrapSMD.png]] | |||
| Seal Trap | |||
| B10F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File: | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SpinTrapSMD.png]] | ||
| style="background: #FFF"| | | style="background: #FFF"| Spin Trap | ||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| | | style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B1F | ||
|} | |} | ||