editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| Hunger Trap | | Hunger Trap | ||
| 5F | | 5F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:PoisonTrapSMD.png]] | |||
| Poison Trap | |||
| 2F | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:PPLeechTrapSMD.png]] | | [[File:PPLeechTrapSMD.png]] |