21,511
edits
mNo edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
| style="background:#{{Psychic color light}}; {{roundytr|5px}}" | [[File:678Meowstic-Female.png|96px]]<br>{{pcolor|Meowstic|{{Psychic color dark}}}}{{color|{{psychic color dark}}|♀}}<br><small>{{typecolor|Psychic}}</small> | | style="background:#{{Psychic color light}}; {{roundytr|5px}}" | [[File:678Meowstic-Female.png|96px]]<br>{{pcolor|Meowstic|{{Psychic color dark}}}}{{color|{{psychic color dark}}|♀}}<br><small>{{typecolor|Psychic}}</small> | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|1}} | ||
| style="background:#{{fighting color light}}" | ''{{mcolor|Quick Guard|{{fighting color dark}}}}'' | | style="background:#{{fighting color light}}" | ''{{mcolor|Quick Guard|{{fighting color dark}}}}'' | ||
| style="background:#{{psychic color light}}" | '''{{mcolor|Stored Power|{{psychic color dark}}}}''' | | style="background:#{{psychic color light}}" | '''{{mcolor|Stored Power|{{psychic color dark}}}}''' | ||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | ''{{mcolor|Leer|{{normal color dark}}}}'' | | colspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | ''{{mcolor|Leer|{{normal color dark}}}}'' | ||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Covet|{{normal color dark}}}} | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#{{psychic color light}}" | '''{{mcolor|Confusion|{{psychic color dark}}}}''' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|5}} | | style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|5}} | ||
Line 44: | Line 48: | ||
| style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|19}} | | style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|19}} | ||
| colspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Fake Out|{{normal color dark}}}} | | colspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Fake Out|{{normal color dark}}}} | ||
|- | |||
| style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|22}} | |||
| colspan="2" style="background:#{{fairy color light}}" | {{mcolor|Disarming Voice|{{fairy color dark}}}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|25}} | | style="text-align:right; background:#{{psychic color dark}}" | {{color|{{psychic color light}}|25}} |