680
edits
Voltdetector (talk | contribs) mNo edit summary |
Voltdetector (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 3 | style="background:#{{fairy color light}}" | style="background:#FFF" }} | |- {{#ifeq: {{#time: N}} | 3 | style="background:#{{fairy color light}}" | style="background:#FFF" }} | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | We || [[Akala Outskirts]] || {{MSP|679|Honedge}}<br>{{p|Honedge}} || 23 || {{m|Destiny Bond}} || {{MSP|679|Honedge}}<br>{{p|Honedge}} || 24 || style="{{roundybr|5px}}" | {{m|Wide Guard}} | | style="{{roundybl|5px}}" | We || [[Akala Outskirts]] || {{MSP|679|Honedge}}<br>{{p|Honedge}} || 23 || {{m|Destiny Bond}} || {{MSP|679|Honedge}}<br>{{p|Honedge}} || 24 || style="{{roundybr|5px}}" | {{m|Wide Guard}} | ||
|} | |||
{| class="roundy" style="float:left; margin:5px 15px; text-align:center; background:#{{red color}}; border:3px solid #{{red color dark}}" | |||
|+ '''[[Ula'ula Island]]''' | |||
|- style="background:#{{red color light}}" | |||
| rowspan=2 | Day | |||
| rowspan=2 | Location | |||
| style="background:#{{sun color light}}" colspan=3 | {{2v2|Sun|Moon}} | |||
| style="{{roundytr|5px}} background:#{{ultra sun color light}}" colspan=3 | {{2v2|Ultra Sun|Ultra Moon}} | |||
|- style="background:#{{fairy color light}}" | |||
| style="background:#{{sun color light}}" | Pokémon | |||
| style="background:#{{sun color light}}" | Level | |||
| style="background:#{{sun color light}}" | Special move | |||
| style="background:#{{ultra sun color light}}" | Pokémon | |||
| style="background:#{{ultra sun color light}}" | Level | |||
| style="background:#{{ultra sun color light}}" | Special move | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 4 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Th || {{rt|10|Alola}} || {{MSP|397|Staravia}}<br>{{p|Staravia}} || 27 || {{m|Roost}} || {{MSP|018|Pidgeot}}<br>{{p|Pidgeot}} || 29 || {{m|Steel Wing}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 5 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Fr || {{rt|11|Alola}} || {{MSP|288|Vigoroth}}<br>{{p|Vigoroth}} || 27 || {{m|Hammer Arm}} || {{MSP|391|Monferno}}<br>{{p|Monferno}} || 29 || {{m|Power-Up Punch}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 6 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Sa || [[Mount Hokulani]] || {{MSP|610|Axew}}<br>{{p|Axew}} || 28 || {{m|Iron Tail}} || {{MSP|610|Axew}}<br>{{p|Axew}} || 30 || {{m|Counter}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 7 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Su || [[Blush Mountain]] || {{MSP|111|Rhyhorn}}<br>{{p|Rhyhorn}} || 30 || {{m|Skull Bash}} || {{MSP|111|Rhyhorn}}<br>{{p|Rhyhorn}} || 32 || {{m|Guard Split}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 1 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Mo || [[Tapu Village]] || {{MSP|220|Swinub}}<br>{{p|Swinub}} || 31 || {{m|Freeze-Dry}} || {{MSP|220|Swinub}}<br>{{p|Swinub}} || 33 || {{m|Icicle Spear}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 2 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Tu || {{rt|16|Alola}} || {{MSP|578|Duosion}}<br>{{p|Duosion}} || 33 || {{m|Night Shade}} || {{MSP|394|Prinplup}}<br>{{p|Prinplup}} || 35 || {{m|Power Trip}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 3 | style="background:#{{red color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| style="{{roundybl|5px}}" | We || [[Ula'ula Meadow]] || {{MSP|315|Roselia}}<br>{{p|Roselia}} || 34 || {{m|Leaf Storm}} || {{MSP|388|Grotle}}<br>{{p|Grotle}} || 36 || style="{{roundybr|5px}}" | {{m|Heavy Slam}} | |||
|} | |||
{| class="roundy" style="float:left; margin:5px 15px; text-align:center; background:#{{poison color}}; border:3px solid #{{poison color dark}}" | |||
|+ '''[[Ula'ula Island]]''' | |||
|- style="background:#{{poison color light}}" | |||
| rowspan=2 | Day | |||
| rowspan=2 | Location | |||
| style="background:#{{sun color light}}" colspan=3 | {{2v2|Sun|Moon}} | |||
| style="{{roundytr|5px}} background:#{{ultra sun color light}}" colspan=3 | {{2v2|Ultra Sun|Ultra Moon}} | |||
|- style="background:#{{fairy color light}}" | |||
| style="background:#{{sun color light}}" | Pokémon | |||
| style="background:#{{sun color light}}" | Level | |||
| style="background:#{{sun color light}}" | Special move | |||
| style="background:#{{ultra sun color light}}" | Pokémon | |||
| style="background:#{{ultra sun color light}}" | Level | |||
| style="background:#{{ultra sun color light}}" | Special move | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 4 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Th || [[Exeggutor Island]] || {{MSP|497|Serperior}}<br>{{p|Serperior}} || 43 || {{m|Glare}} || {{MSP|652|Chesnaught}}<br>{{p|Chesnaught}} || 45 || {{m|Spikes}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 5 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Fr || [[Poni Wilds]] || {{MSP|503|Samurott}}<br>{{p|Samurott}} || 43 || {{m|Brine}} || {{MSP|658|Greninja}}<br>{{p|Greninja}} || 44 || {{m|Bestow}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 6 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Sa || [[Ancient Poni Path]] || {{MSP|500|Emboar}}<br>{{p|Emboar}} || 43 || {{m|Superpower}} || {{MSP|655|Delphox}}<br>{{p|Delphox}} || 44 || {{m|Wish}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 7 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Su || [[Poni Grove]] || {{MSP|604|Eelektross}}<br>{{p|Eelektross}} || 55 || None || {{MSP|604|Eelektross}}<br>{{p|Eelektross}} || 55 || None | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 1 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Mo || [[Poni Plains]] || {{MSP|534|Conkeldurr}}<br>{{p|Conkeldurr}} || 57 || {{m|Drain Punch}} || {{MSP|306|Aggron}}<br>{{p|Aggron}} || 57 || {{m|Reversal}} | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 2 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| Tu || [[Poni Gauntlet]] || {{MSP|468|Togekiss}}<br>{{p|Togekiss}} || 59 || {{m|Future Sight}} || {{MSP|479|Rotom}}<br>{{p|Rotom}} || 61 || None | |||
|- {{#ifeq: {{#time: N}} | 3 | style="background:#{{poison color light}}" | style="background:#FFF" }} | |||
| style="{{roundybl|5px}}" | We || [[Poni Meadow]] || {{MSP|542|Leavanny}}<br>{{p|Leavanny}} || 57 || {{m|Me First}} || {{MSP|542|Leavanny}}<br>{{p|Leavanny}} || 57 || style="{{roundybr|5px}}" | {{m|Grassy Terrain}} | |||
|} | |} |
edits