25,044
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 327: | Line 327: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="background:#{{green color light}}" | '''{{color2|000|Baseball|PokéBase}}''' | | style="background:#{{green color light}}" | '''{{color2|000|Baseball|PokéBase}}''' | ||
| style="background:#{{yellow color light}}" | | | style="background:#{{yellow color light}}" | Poké-Ping Pong | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan=2 | [[SM029]] | | rowspan=2 | [[SM029]] | ||
Line 772: | Line 772: | ||
| style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|716|Xerneas}}<br>{{pcolor|Xerneas|000}} | | style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|716|Xerneas}}<br>{{pcolor|Xerneas|000}} | ||
| style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|119|Seaking}}<br>{{pcolor|Seaking|000}} | | style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|119|Seaking}}<br>{{pcolor|Seaking|000}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=2 | [[SM066]] | |||
| rowspan=2 | {{an|Kiawe}} | |||
| rowspan=2 | "?" | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | PokéSoccer | |||
| style="background:#{{red color light}}" | PokéRugby | |||
| rowspan=2 | <!--[[File:Poké Problem question SM066.png|217px]]--> | |||
| rowspan=2 | <!--[[File:Poké Problem SM066.png|217px]]--> | |||
| rowspan=2 | <!--[[File:Poké Problem extra scene SM066.png|217px]]--> | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="background:#{{green color light}}" | {{color2|000|Baseball|PokéBase}} | |||
| style="background:#{{yellow color light}}" | '''Poké- Ping Pong''' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|- | |- |
edits