871
edits
m (→Voice actors) |
|||
Line 89: | Line 89: | ||
| สีรวีร์ จิรหิรัณย์ชาติ ''Siravii Jirahirunchart'' | | สีรวีร์ จิรหิรัณย์ชาติ ''Siravii Jirahirunchart'' | ||
| Narrator ([[PK27]]) | | Narrator ([[PK27]]) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| Krin Aksorndee | |||
| [[Volcanion (M19)]] | |||
|- style="background: #fff" | |||
| Vasin Setthakasivit | |||
| [[Marshadow (M20)]] | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| TBA | | TBA |
edits